bigstar
19 بهمن 1401 - 08:33

۱۱ پروژه در بخش ریگ شهرستان گناوه افتتاح و اجرا می شود

گناوه- بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۸۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بخش ریگ شهرستان گناوه افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ضرغام محمدی عصر سه شنبه در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی شهر بندر ریگ اظهار داشت: در دهه مبارک فجر امسال ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۸۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بخش ریگ افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

بخشدار ریگ شهرستان گناوه افزود: بخشی از این پروژه‌ها در روزهای گذشته با حضور مدیران بخش ریگ افتتاح یا اجرا شده است و تعدادی نیز امروز انجام و بخشی نیز در سفر استاندار بوشهر به شهرستان انجام خواهد شد.

وی گفت: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی، تسهیلات بخش دولتی و اعتبارات تملک سرمایه‌ای شهرستان انجام شده‌اند.

بخشدار ریگ شهرستان گناوه تصریح کرد: پروژه‌های حوزه مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در روزهای گذشته همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح شدند و در روز جاری طرح‌های عمران شهری و ورزشی و درمانی و در روزهای آینده نیز طرح‌های تولیدی و صنعتی آغاز یا افتتاح می‌شوند.

۱۱ پروژه در بخش ریگ شهرستان گناوه افتتاح و اجرا می شود

محمدی با بیان اینکه با حمایت‌ها و هدایت فرماندار شهرستان، خدمات دولت تا دورترین نقاط بخش ریگ گسترش یافته است گفت: دو روستای «سمندکی» و «عرش» بخش ریگ شهرستان گناوه تاکنون فاقد راه دسترسی مناسب بودند، که امسال با حمایت‌های فرماندار شهرستان و بهره گیری از امکانات داخلی، راه دسترسی برای این دو روستا میسر شد.

بخشدار ریگ با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های متعدد و تنوعی در بخش ریگ در حال اجرا است گفت: در اجرای پروژه مسکن مددجویان ،۲۱ واحد مسکونی در بخش ریگ با پیشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصد در حال ساخت هستند که آغاز عملیات اجرای این واحدها از آبان ماه بوده است.

بخشدار ریگ با اشاره به اینکه از مصادیق دولت انقلابی است که پیشرفت برنامه‌ها، گرفتار بروکراسی‌های اداری نشود، گفت: تلاش شده تا با نظارت، پیگیری و همکاری همه دستگاه‌ها در شورای اداری این بخش، زمان آغاز و پایان پروژه‌ها به حداقل رسانده شود.

بخشدار ریگ شهرستان گناوه بیان کرد: طرح‌های متعددی در حوزه ورزشی بخش ریگ شهرستان در حال اجرا است که پیشرفت‌های فیزیکی تا ۹۰ درصد دارند ولی به دلیل حجم بالای کارهای دهه مبارک فجر همه این پروژه‌ها برای افتتاح به دهه فجر امسال نرسید اما تا یک ماه آینده این پروژه‌ها به چرخه خدمت گذاری به مردم وارد خواهند شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1026814